Hakkımızda


1989’dan Günümüze İşimiz : Organizasyon

Gopark Davet Tesisleri’nde 2024 yılı itibariyle yönetimsel değişikliğe gidilmiş olup 2024 itibariyle işletmesi 1989 yılından beri faaliyet gösteren, bölgesindeki bir çok prestijli ve meşhur mekanı da işleten Beyazgül Ailesi tarafından yürütülmektedir.

abstract symbol

”Mekan sizin, düğün bizim.”
Aydın Şimşek

1989 Yılında kurucumuz Aydın Şimşek ilk davet mekanını açtı. Tüm misafirlerini kendi misafiri gibi ağırladı ve müşteri gibi görmediği çiftlere ve ailelerine kendilerini evlerinde hissettirdi. Bugün 6 farklı konumda, 7 mekanda işletmelerimiz davet alanında hizmet vermektedir. 8. Mekanımızın çalışmaları devam etmektedir.

Yerinde Yemek Üretimi

Gopark Event Tesislerinde yemek menülerimizin tamamını kendi bünyemizde, kendi aşçımızla üretiyoruz. Taze, sıcak, bol porsiyon ve ekononomik fiyatlarla yemek menüleri sunabilme olanağımızı buna borçluyuz.

endustriyel mutfak

Kat Otoparkı

Gopark Tesisleri bünyesinde bulundurduğu kat otoparkı ile bölgesinin en büyük ve en güvenli otopark tesisini bünyesinde bulunduruyor. Otoparka aracını park eden davetlimiz otoparkta bulunan asansör ve ya merdivenleri kullanarak davet alanlarımıza da ulaşabilmekte.

merkezotopark 02

Rehber

Mekanlarımız ve merasiminiz öncesinde size rehber olabilecek içerikler burada.

Whatsapp'ta yaz
1
Yardımcı olabilir miyiz ?
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?